O mnie

Witam, nazywam się Agnieszka Owczarek, mieszkam w Krakowie i prowadzę własny gabinet masażu Vital RADOŚĆ SIŁA HARMONIA , w którym to praktykuję masaże lecznicze, w koncepcji psychosomatyki,  terapie naturalne jak również promuję profilaktykę zdrowego trybu życia.

Dotyk jest dla mnie niepowtarzalnym narzędziem terapeutycznym, od 1997 roku zafascynowałam się pracą z ciałem i konsekwentnie rozwijam się w tej dziedzinie.

Ukończyłam Międzynarodową Szkołę Masażu Manualistic/Manualistic International Aesthetics School z siedzibą w Pradze założoną przez lekarza i masażystę Sergeya Shchurevicha (Rosja), w której to doskonaliłam swój warsztat pracy z innowacyjnych form masażu. Masaże te są głębokie i mocne jak również w formie delikatnej terapii manualnej  zgodnie z koncepcją zachodniej medycyny i wschodniej filozofii. Uwalniają od stresu,  napięcia i bólu mięśni, polepszają ruchomość stawów kręgosłupa.

Posiadam dyplom ukończenia Studium Sportu i Rekreacji Fit we Wrocławiu w którym to uzyskałam tytuł technika rehabilitacji ruchowej ze specjalizacją masażysty.

Ponadto jestem dyplomowanym Cone Master Hopo – wykonuję świecowanie uszu metodą Indian Hopi, ulga dla uszu, zatok i gardła.

Jestem również dyplomowaną biomasażystką i w wykonywanym przeze mnie biomasażu odczuwalna jest poprawa samopoczucia oraz harmonia z samym sobą i otoczeniem.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując we Wrocławiu jako masażystka oraz instruktor odnowy biologicznej oraz w Centrum Sportu i Rekreacji w Krakowie, a także masując indywidualnie u klienta.

Terapie masażu wzbogacam o programy antystresowe razem z aromaterapią w tle kameralnej atmosfery. Zapraszam aby się przywitać, a także pozbyć bólu, odzyskać siły, zregenerować, odpocząć  i przedłużyć aktywne lata życia.

W Indiach (Kerala) uczestniczyłam w zajęciach z lekarzami medycyny ayurvedyjskiej w formie wykładów i praktyk masaży.

Praktykuję rytuały tybetańskie, moje kierunki podróży to Azja – Indie.

Motto: „CELEM NASZEGO ŻYCIA JEST BYCIE SZCZĘŚLIWYM” [Dalajlama]

Certyfikaty i dyplomy

-->